To było naprawdę piękne świętowanie! 40 miłośniczek brydża miało okazję rywalizować o puchary w tak wyjątkowym dniu, jakim jest Dzień Matki.

Turniej został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gdańska Pani Aleksandry Dulkiewicz.

Puchary czekały nie tylko na zwycięskie pary… Również najstarsza i najmłodsza uczestniczka zostały nimi uhonorowane.
Najstarszą Mamą okazała się Barbara Walerych, a najmłodszą Córką Agata Gaweł.
W rywalizacji zwyciężyły:
- Dorota Niewińska i Izabela Kapuścińska
- Michalina Plucińska i Ewa Zagórska-Onoszko
- Anna Błaszkowska i Aleksandra Rawska
Puchary wręczała przedstawicielka Pani Prezydent – Emilia Kosińska (Zastępca Skarbnika).
Dzień Matki przy brydżowym stoliku
