
Podczas zajęć będziemy mieć okazję poznać podstawy obsługi programu Photopea, który działa praktycznie tak samo, jak standard profesjonalnej grafiki – PhotoShop. Photopea zapisuje podobne pliki, jest bezpłatna, wymaga tylko dostępu do internetu – nie wymaga instalacji. Pliki można sobie zapisać na własnym dysku, nie trzeba zakładać żadnych kont użytkownika, by skorzystać z programu.
Dowiemy się, jak pracować z zaznaczeniami i warstwami, jak ustawiać przezroczystość i co to są kanały.
Dowiemy się jak w prosty sposób poprawić jakość zdjęć.
Przećwiczymy tworzenie kompozycji.
Nie ma zbyt prostych pytań – na każde spróbujemy uzyskać odpowiedź. Można zgłosić się ze swoją pracą i pracować na niej pod okiem grafika.
Zajęcia poprowadzi doświadczony grafik.
UWAGA!
Są nowe terminy dwóch ostatnich zajęć:
- spotkanie III – 29.06.2026 godz. 17.00-19.00
- spotkanie IV – 06.07.2026 godz. 17.00-19.00
Zalecamy zapisy: dspieckimigowo@wp.pl
Zapraszamy 🙂
